Třídní schůzky - středa 18.4.2018
5.4.2018

Vážení rodiče, rádi bychom vás upozornili na konání třídních schůzek a to ve středu 18.4. Pro žáky 1. stupně začínají třídní schůzky v 17 hodin, pro žáky 2. stupně pak v 17:30 hodin. Přijďte se informovat, jak se vašim dětem daří, jaké mají úspěchy, kde je třeba něco napravit. Třídní důvěrníci vám sdělí novinky ze SRPŠ a třídní učitelé budou informovat o akcích, které s třídou ještě do konce roku plánují. Těšíme se na vás.

Ředitelské volno dne 7.5.2018.
5.4.2018

Vážení rodiče, upozorňujeme na ředitelské volno v pondělí 7.5. Vzhledem ke státnímu svátku dne 8.5. přijdou děti do školy ve středu 9.5.

Co potřebuje dítě do školky

Vloženo: 8.9.2017 | Zobrazeno: 583x |

• pohodlné oblečení na převlečení do třídy
  • vhodná obuv - bačkory s pevnou patou, ne pantofle - podepsané celým jménem
  • podepsané pyžamo
  • náhradní oblečení - každé dítě má na své značce látkový pytlík. Do pytlíku vložte 2 tepláky: jedny na ven, druhé náhradní, kdyby se stala nějaká nehoda (celkem bude mít dítě troje kalhoty či tepláky - 1.ven, 2.náhradní,3. do třídy), náhradní spodní prádlo, ponožky a tričko.
  • 2 balíky papírových kapesníků (20ks/dítě) - děti je mají po celý den k dispozici na dostupném místě
  • v zimě palcové rukavice, ne prstové

Je potřeba přizpůsobovat oblečení dětí povětrnostním podmínkám.

Nedávejte dětem příliš drahé oblečení a cenné věci (řetízky,...). Školka za jejich poškození či ztrátu neručí.