Časový zámek na vstupní brance.
6.11.2018

Na hlavní vstupní brance byl instalován časový zámek, který bude odemčen od 6:30 do 8:00 a od 11:00 do 17:15. Mimo tuto dobu bude areál školy uzamčen. Vstup je možný zazvoněním si u tohoto vchodu na kanceláře školy.

ZŠ Klecany hledá pedagoga
6.11.2018

Naše ZŠ hledá pedagoga na 2. stupeň na výuku předmětů Fy, Př na částečný úvazek (20 hodin) jako zástup za rodičovskou dovolenou na min. 2 roky. Nástup co nejdříve. Bližší informace na tel. 773 482 483 nebo e-mail jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz

Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha – východ vyhlašuje výběrové řízení na pozici zástupce ředitele školy pro 2. stupeň základní školy od 1. 2. 2019

Kvalifikační předpoklady

• Předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona 563/ 2004 Sb, o pedagogických pracovnících, v platném znění.

Požadavky
  • Předpoklady pro výkon práce vedoucího zaměstnance, zkušenosti s řídící činností a praxe výhodou.
  • Samostatnost, organizační schopnosti a koncepční myšlení
  • Ochota se dále vzdělávat
  • Schopnost dobré komunikace, umění jednat s lidmi.
  • Časová flexibilita, vstřícnost, spolehlivost, loajalita.
  • Občanská a morální bezúhonnost.
  • Dobrá znalost práce na PC

Přihlášky do výběrového řízení posílejte písemně na adresu ZŠ a MŠ Klecany, Klecany 375, 250 67 Klecany. Obálku označte Výběrové řízení-zástupce ředitele

Náležitosti přihlášky – strukturovaný životopis, průvodní dopis

Uzávěrka přihlášek: 15. 11. 2018

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
6.9.2018

272026

Divadélko na Hlavním nádraží

Vloženo: 28.10.2018 | Zobrazeno: 347x | Zatím neupraveno

Že na Hlavním nádraží jezdí jen vlaky naložené lidmi? I kdepak. Kromě nich se totiž na mašinkách prohání i loutky, a to v divadelním představení Nejlokomotivovatější lokomotiva aneb Jak to všechno začalo, které pro malé i velké diváky hraje v krásném secesním sále spolek ProDivadlo. Děj interaktivní pohádky se odehrává na malém nádraží, kde Nejlokomotivovatější lokomotiva všem překáží, nikam se nevejde, koleje ji neunesou a nejvyšší pan železničář se kvůli tomu velice trápí… Jak to s mašinkou nakonec dopadne, už vědí žáčci z prvních a druhých tříd, kterým se představení velmi líbilo. Již teď se všichni těšíme na jarní pokračování této kouzelné pohádky.