Volná místa

ZŠ a MŠ Klecany rozšiřuje svůj pedagogický sbor a hledáme k sobě šikovné spolupracovníky - učitele/-ky pro 2. stupeň s aprobacemi Př, Z, Fy, M, Aj. Požadujeme VŠ vzdělání (mohou být i studující), nabízíme plný / částečný úvazek, skvělý spolupracující kolektiv, hezké prostředí, příplatky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění a další výhody FKSP.

Velmi dobré spojení z Prahy - Kobylis.

Máte-li nějaké dotazy či se chcete k nám podívat a pohovořit si o možnostech práce u nás - kontaktujte nás na 773482483 nebo e-mailem: jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz

Do naší školní kuchyně hledáme také posily na pozice kuchař/-ka. Přijďte nám pomoci uvařit něco dobrého pro naše žáky.

Těšíme se na spolupráci.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.