Kotva
Menu
Nepřehlédněte
Informace Aktuality jsou prázdné!
 
 
Počítadlo
Online:
4

Dnes:
466

Posledních 7 dní:
2626

Posledních 30 dní:
15316

Celkem:
161725

Mapa webu
A
A
A

Seznamy tříd pro školní rok 2017-2018

Vloženo: 8.9.2017 | Autor: Nemeckova| Zobrazeno: 896x |

TŘÍDA RYBA

 

TŘÍDNÍ UČITELKY: NAĎA RABIŇÁKOVÁ, ALENA NĚMEČKOVÁ

 

BALATOVÁ KATEŘINA

BRABCOVÁ VANDA
CARO RICHARD
ČIŽINSKÁ AGNES
FABEROVÁ JULIE
FILINGER LUKÁŠ
HRADECKÝ ONDŘEJ
IŠTVÁNECH DAVID
KONFALA MATYÁŠ
MORENOVÁ ELEN
NĚMCOVÁ MARIE
NOSKOVÁ KAROLÍNA
PAVLÍČEK ŠIMON
PILECKÁ NATÁLIE
ROUBAL JAKUB
SAYEGH ADAM
SAYEGHOVÁ NIKOL
STONIŠ BEDŘICH
ŠTOČEK MATĚJ
TINTĚRA KAREL
TOMAN FRANTIŠEK
TRMAL TOMÁŠ
VELÍŠKOVÁ LILIANA
VRÁŽEL ONDŘEJ

 

TŘÍDA BERUŠKA

TŘÍDNÍ UČITELKY: ŠTĚPÁNKA KUBIŠOVÁ, DAGMAR HOROVÁ

BENDA DOMINIK                                                                                                                            

BOROVIČKA ONDŘEJ

BOROVIČKOVÁ TEREZA
BŘEŠŤÁLOVÁ VIKTORIE
BŘICHÁČKOVÁ NELA
BURGHARDT ONDŘEJ
HALAKSOVÁ MICHAELA
HOLEČEK JAKUB
CHALUPOVÁ KLÁRA
KOMÁREK FILIP
KRAUS NICOLAS
KRIŽAN MARTIN
MACHYNKA MAREK
MOTAL DANIEL
MOTALOVÁ LINDA
MULLER MATOUŠ
NAVRÁTIL DOMINIK
NOVOTNÝ JIŘÍ
PAVLÍKOVÁ ADÉLA
PHAM KIM NGAN
RŮŽIČKA MATYÁŠ
ŘIMNÁČ ONDŘEJ
ŠIMŮNEK PETR
ŠÍPOVÁ NELA
VLACHOVÁ ELIŠKA

 

TŘÍDA MYŠKA

 

TŘÍDNÍ UČITELKY: MARKÉTA KUBÍČKOVÁ, IVANA CASTLEBERRY

BARUCHA ROMAN

BASZÓ TOBIÁŠ
BENDOVÁ KRISTÝNA
BERANOVÁ LINDA
DRAKE TOBIAS
DURČÁKOVÁ ADÉLA
FIALOVÁ ADÉLA
FILINGEROVÁ ELIŠKA
FIŠER DANIEL
FRIDRICH BRUNO
GURAJ FILIP
HRYMUT STANISLAV
CHARVÁTOVÁ ELIŠKA
KOŠŤÁL DANIEL
KOZEL DANIEL
MINAŘÍKOVÁ ZITA
MOTEJL JONÁŠ
ONDRÁČEK MATĚJ
POLÁČEK MATOUŠ
PROSECKÁ VIKTORIE
ROTTOVÁ KAROLÍNA
SMOLÍKOVÁ LILIEN
TÍKOVÁ ZUZANA
TRNKOVÁ LAURA
ZÁDRAPA VILÉM

 

TŘÍDA ŽABKA

 

TŘÍDNÍ UČITELKY: GABRIELA WRÓBEL, KATRIN LÉBLOVÁ

 

BALVÍN JOSEF
BUBENÍČKOVÁ TEREZA
BURĎÁČKOVÁ ZOE
DUŠKOVÁ KRISTÝNA
FALTA MAREK
HAVRÁNEK JAKUB
HOVORKA DANIEL
JEŘÁBKOVÁ VERONIKA
KUDLÁČKOVÁ ŠÁRKA
LISÁ MARKÉTA
NERAD MATYÁŠ
PAJER VÍTEK
PEROUT NICOLAS
PEROUT SEBASTIÁN
SICHLER FILIP
SUCHOMEL JAN
ŠEBEK JÁCHYM
ŠIMŠÍK MAREK
ŠTOČKOVÁ BARBORA
TEPLÁ ELIZABETH
VACEK JAN SEBASTIÁN
VACH TOMÁŠ
VÍTKOVÁ MICHAELA
VOŠALÍKOVÁ JULIE

 

TŘÍDA LIŠKA

 

TŘÍDNÍ UČITELKY: MARTINA POKORNÁ, DANA PILCHOVÁ

 

ANDRUSIV LEV
BAŠTA JÁCHYM
BEČKA VIKTOR
BIELAK NIKOLAS
BLAIL ALBERT
BRADÁČ DAVID
BROŽ MATYÁŠ
BŘEZINOVÁ MICHAELA
BULÁK ARNOŠT
ČAPEK FRANTIŠEK
DIVIŠOVÁ ANEŽKA
DROZDOVÁ NELA
HOLKUP ONDŘEJ
HRADECKÁ ANNA
CHALUPOVÁ GITA
KLECKER JAN
KUKELKOVÁ ANEŽKA
KUŠNÍR LUKÁŠ
NÁHLÝ DANIEL
PAILOVÁ MICHAELA
PUTÍK MICHAL
ŠIKLOVÁ KATEŘINA
ŠTĚPÁNKOVÁ ANNA
TOMAN ANTONÍN
ZAMASTIL JAN

 

 TŘÍDA JEŽEK

 

TŘÍDNÍ UČITELKY: PETRA BORZOVÁ, SOŇA KOŠACKÁ

 

BRÁZDA TOMÁŠ
BROŽ VAVŘINEC
CASTLEBERRY OLIVIA ANNE
DOMINGUEZ VIKTOR
DOUBKOVÁ NICOL
DROPPA TOMÁŠ
FILIPSKÝ DAVID
FREMROVÁ ALENA
KOTASOVÁ ANNA
KRÁTKÁ MARIANA
KRIST JAN
MATĚJOVIC ONDŘEJ
MOJŽÍŠOVÁ KATEŘINA
NĚMCOVÁ ANNA
NETŘEBSKÝ JAN
NOVOTNÁ BARBORA
PEŠTA DAVID
RAJSIGLOVÁ SILVIE
SRSTKA MAXIM
SVOBODA FRANTIŠEK
ŠMEJKAL JAN
VRBOVÁ ELLA
WENCEL VÁCLAV
ZŘÍDKAVESELÁ ELIŠKA

 

 TŘÍDA KOBYLKA

 

TŘÍDNÍ UČITELKY: MONIKA ADAMOVÁ, VERONIKA ŠKAPOVÁ

 

BARCZI JULIE
BAYER OSKAR
BENDOVÁ ANDREA
BINDEROVÁ VIOLA
BORGULA ALBERT
BUDÍN MICHAL
BURGHARDT ALEXEJ
DOMBROVSKÁ TEODORA
FREMR MATYÁŠ
HORKÝ VINCENT
KNOROVÁ ZORA
KOTRBÁČEK JAN
KOVALOVSKÁ LILIEN
KOVAŘÍKOVÁ JOSEFÍNA
KUČERA VOJTĚCH
KURKA OLIVER
LYSYJ DAVID
MACKŮ LUCAS
MOŠOVSKÁ KLÁRA
NAVRÁTILOVÁ ANNA
SCHNEIDEROVÁ ANN
VLČEK FILIP
VOLMOVÁ MARIANA
VORÁČKOVÁ BARBORA
ŽÁČEK ONDRA