Kotva
Menu
GDPR pověřenec

JUDr. Vladimír Palák, B & W expert service, s.r.o.


poverenec@bwes.cz 
tel. 721 950 789

NNTB

NENECH TO BÝT!

 

www.nntb.cz

Počítadlo

Nahrávám data...

ZŠ a MŠ Klecany Vás vítá ...


                 OcenÄ?n?­ spoleÄ?nosti Scio

 

Webová aplikace nefunguje!

Vážení rodiče,

momentálně je mimo provoz webová aplikace Bakalářů. K chybě došlo při aktualizaci pro rok 2020. Technici již pracují na odstranění závady, což by se mělo dnes podařit. Omluvenky pište prosím třídním učitelům do školního mailu. Závažnější problémy prosím řešte přes zástupkyně ředitele. 

Děkujeme za pochopení

Stanovisko ZŠ

Stanovisko ZŠ k interakci žáků ve škole.

Chování žáků ve škole je vždy jiné, než jak své děti znají rodiče z domácího prostředí. Síla kolektivu je zde poměrně velká a řada dětí toho využívá. Některé ve svůj prospěch, jiné aby se před ostatními zviditelnily. A i zde jsou rozdíly. Někteří se chtějí zviditelnit, protože něčeho dosáhli, pochlubit se, někteří chtějí ukázat v kolektivu svoji fyzickou sílu, další se chtějí začlenit do kolektivu a neví jak. A k tomu všemu se přidávají další aspekty, na druhém stupni hlavně aspekty dospívání a puberty. Bohužel se k tomu všemu přidává ještě jeden velice důležitý aspekt – nevychovanost. Toto rodiče slyšet nechtějí, ale pravdou je, že řada rodin má na své děti velice málo času, s dětmi si nepovídají, nerozebírají jejich trable, potřeby či sny, nestolují spolu, netráví spolu volný čas a bezmezně jim důvěřují. Toto všechno má pak dopad na vzájemné vnímání se v třídním kolektivu.

Jakýkoliv přestupek vůči školnímu řádu okamžitě řešíme daným postupem:

  1. Učitel, který drží dozor zasahuje a řeší situaci. Pokud je nutné, poskytne první pomoc, kontaktuje rodiče, příp. volá záchranku.
  2. Situaci řeší třídní učitel s viníky, příp. s dalšími účastníky konfliktu, kteří byli přítomní.
  3. Řešení situace s vedením školy.
  4. Udělení výchovných opatření.
  5. Opakování poučení o bezpečnosti v souvislosti s daným přestupkem.

Pokud škola nemá informace o patologickém chování, nemůže situaci řešit. Dle preventivního programu jsou žáci informováni o patologickém chování v rámci prevence během roku.

V rámci Preventivního programu školy má škola zpracovaná i další témata, která se dětmi v jednotlivých ročnících budou vyučující či lektoři probírat a vzájemná interakce mezi žáky je i tématem, které třídní učitelé probírají s dětmi na třídnických hodinách.

Stále hledáme nové kolegy - vyuč. fyziky a asistenta pedagoga.

Do našeho kolektivu hledáme asistenta pedagoga pro žáky s SPU na 20 hodin týdně. Jedná se o žáky na 2. stupni základní školy.
Dále hledáme vyučujícího fyziky na snížený úvazek (jen 6 hodin týdně). Příjemné pracovní prostředí, milí kolegové, rychlé spojení z Kobylis, velmi dobrá kuchyně. Kontakt 773482483.

Změny v platbách za obědy!

Vážení strávníci,

vzhledem ke zdražování veškerých surovin a energií jsme bohužel nuceni i my od 1.9.2019 zdražit obědy, abychom mohli zachovat kvalitu a možnost výběru. 

 

dítě MŠ (do 7 let) ranní a odpolední svačina 9,- + 9,- Kč
  oběd 20,- Kč
dítě MŠ (od 7 let) ranní + odpolední svačina 10,- + 10,- Kč
  oběd 22,- Kč
dítě ZŠ (7 - 10 let) svačina 16,- Kč
  oběd 28,- Kč
dítě ZŠ (11 - 14 let) svačina 16,- Kč
  oběd 30,- Kč
dítě ZŠ (15 a více let) svačina 16,- Kč
  oběd 32,- Kč
zaměstnanci svačina 16,- Kč
  oběd 38,- Kč
externí strávníci oběd 70,- Kč

 

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pohodové letní dny.

Kolektiv školní jíddelny

Mobilní knihovničky v pavilonech.

Během měsíce dubna začnou na naší škole fungovat MOBILNÍ KNIHOVNIČKY.

Knihovny budou fungovat na principu: Půjč si a vrať.

Nyní jsme ve fázi zaplňování knihovniček knihami a časopisy. Máte-li zájem, pomozte nám prosím s jejich naplněním. Uvítáme každou dětskou knihu, kterou již nechcete či nepotřebujete.

Děkujeme  :O)

Od jara pěšky do školy

Časový zámek na vstupní brance

Na hlavní vstupní brance byl instalován časový zámek, který bude odemčen od 6:20 do 8:00 a od 11:00 do 17:15. Mimo tuto dobu bude areál školy uzamčen. Vstup je možný zazvoněním si u tohoto vchodu na kanceláře školy.