Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Menu
GDPR pověřenec

JUDr. Vladimír Palák, B & W expert service, s.r.o.


poverenec@bwes.cz 
tel. 721 950 789

NNTB

NENECH TO BÝT!

 

www.nntb.cz

Počítadlo

Nahrávám data...

ZŠ a MŠ Klecany Vás vítá ...


OcenÄ?n?­ spoleÄ?nosti Scio

 

Informace k pátku 25.9.2020

Na pátek 25.9. neuděluji ředitelské volno, výuka probíhá dle platného rozvrhu a za stálých hygienických opatřeních nařízených Ministerstvem zdravotnictví a Ministerstvem školství.

Barešová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!

V souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací v naší zemi platí od čtvrtka 10. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách budov. Pozžívat roušky u nás ve škole budeme i při přesunu žáků mezi pavilony. Prosím, vybavte své děti dostatečným množstvím roušek. Děkujeme.

Zájmové mimoškolní aktivity

Vážení rodiče, zde najdete nabídku mimoškolních aktivit pořádaných místními organizacemi a agenturou.

Zájmové mimoškolní aktivity (Velikost: 706.54 kB)

Volejbal a florbal (Velikost: 319.72 kB)

Pozemní hokej (Velikost: neznámá)

Agentura Kamarád (Velikost: 477.08 kB)

ZÁKAZ VSTUPU RODIČŮM DO AREÁLU ŠKOLY!!!

Vážení rodiče a přátelé školy,

z hygienických důvodů musíme bohužel přijmout opatření z důvodu vývoje covid-19 a požádat Vás, abyste nevstupovali do areálu školy. Pokud potřebujete s kýmkoliv z personálu jednat, je nutné se ohlásit od brány přes zvonky. 

Rodiče prvňáků v úterý 1. 9. 2020 samozřejmě vstoupit do areálu mohou, i když v případě nepříznivého počasí, kdy bude uvítání probíhat v tělocvičně, pouze s rouškou. Dále žádáme rodiče prvňáčků, aby na třídní schůzku po slavnostním uvítání šel pouze jeden zákonný zástupce.

Také bychom rádi upozornili na ztížené podmínky pro MŠ - Žabka, které zůstává jediný možný vstup do oddělení, a to jen vrátky přímo u vchodu.

Rodičům bude také umožněn vstup do areálu školy, pokud vedou děti do ranní družiny, tedy od 6:30 do 7:30 hod a dále při vyzvedávání dětí od 16:00 do 17:00 hod. Ostatní logistiku ŠD Vám zašle vedoucí vychovatelka  paní Eva Křížová.

Děkujeme za pochopení a trpělivý přístup. Vedení školy

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

ZŠ a MŠ Klecany, okres Praha východ, přijme asistenta pedagoga na 35 hodin týdně. Nástup ihned. Kontakt: jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz.

Klidné pracovní prostředí, příjemný kolektiv, velmi dobrá dopravní dostupnost, finanční výhody zaměstnavatele. 

Vyplňování anket

Anketu najdete na webové aplikaci, kterou si můžete otevřít jak na PC, tak i v mobilu (pozor! nezaměňujte ji s mobilní aplikací).

Po přihlášení do "ŽÁKOVSKÉ KNÍŽKY" v levé liště vyhledáte "ankety". Po rozkliknutí zvolíte "vyplňování anket" a objeví se právě zaktivovaná anketa.

Úplně vpravo najdete symbol tužky. Po odkliknutí se Vám anketa otevře.

Nezapomeňte na závěr Vaši volbu v anketě vlevo dole uložit.

Zkontrolujte si, zda jste skutečně vyplnili anketu. Po zavření ankety musí být vpravo zelené "zatržítko".

Bakaláři - změna hesla

Vážení rodiče,

zde naleznete kraťoučký návod, jak se vypořádat s webovou versus mobilní aplikací na Bakalářích. 

Nejprve je vhodné změnit vygenerované heslo na pro Vás zapamatovatelné. 

Cesta: webový prohlížeč (Google Chrom, Mozilla Firefox, Explorer, Opera aj.) - www.zsmsklecany.cz - ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA - zde se přihlásíte a změníte heslo v sekci nástroje - změna hesla (viz. foto)

Tuto cestu lze realizovat na PC i na mobilu. 

Mobilní aplikace je software vytvořený speciálně pro chytré telefony plnící podobnou funkci jako aplikace webová. Počítá se zde však s menším prostorem k manipulaci, a proto většinou nepodporuje všechny funkce webové aplikace. Nicméně obě je možné otevřít v mobilním telefonu, pokud máte on-line připojení na internet. Tedy i ti z Vás, kteří nemají k dispozici PC, se dostanou ke všem informacím posílaným přes Bakaláře. Nenajdete-li požadovanou informaci na mobilní aplikaci, přihlaste se do webové. 

Děkujeme za spolupráci.

Jak číst v Bakalářích zprávy z loňského roku?

Zprávy lze najít na počítači, nikoliv v mobilní verzi. Na úvodní stránce zvolíte "Komens" - "Přijaté zprávy" a pak odkliknete v šedé liště vpravo nahoře "starší".

ukázka (Velikost: 339.47 kB)

 

Mobilní knihovničky v pavilonech.

Během měsíce dubna začnou na naší škole fungovat MOBILNÍ KNIHOVNIČKY.

Knihovny budou fungovat na principu: Půjč si a vrať.

Nyní jsme ve fázi zaplňování knihovniček knihami a časopisy. Máte-li zájem, pomozte nám prosím s jejich naplněním. Uvítáme každou dětskou knihu, kterou již nechcete či nepotřebujete.

Děkujeme  :O)

Od jara pěšky do školy