Kotva
Menu
GDPR pověřenec

JUDr. Vladimír Palák, B & W expert service, s.r.o.


poverenec@bwes.cz 
tel. 721 950 789

Počítadlo

Nahrávám data...

ZŠ a MŠ Klecany Vás vítá ...


Výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2019/2020
Velikonoční výlety

Spolek Pravý Hradec pořádá ve dnech velikonočních prázdnin výlet do Techmanie (Velikost: 540.23 kB) a zábavního parku TOBOGA Fantasy (Velikost: 548.27 kB).

Zájemci, hlaste se prosím paní Tomášové na tel. 723 734 994.

Pro nový školní rok 2019/2020 hledáme nové kolegy

Do našeho rozrůstajícího se kolektivu hledáme od nového školního roku nové schopné spolupracovníky na 1. stupeň i na 2. stupeň (Aj, Nj, F, M, Čj, Z, Orv, Tv), vychovatelky ŠD a asistenty pedagoga. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, milý kolektiv, bezplatné DVPP, výhody z fondu FKSP, možnost ubytování. Jsme tu pro děti. Přijďte, bude vám mezi námi dobře!

Své životopisy zasílejte na adresu jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz

 

Projekt knihovničky

Během měsíce dubna začnou na naší škole fungovat MOBILNÍ KNIHOVNIČKY.

Knihovny budou fungovat na principu: Půjč si a vrať.

Nyní jsme ve fázi zaplňování knihovniček knihami a časopisy. Máte-li zájem, pomozte nám prosím s jejich naplněním. Uvítáme každou dětskou knihu, kterou již nechcete či nepotřebujete.

Děkujeme  :O)

Love your English

V příštích dnech proběhne na 2. stupni anglická soutěž Love your English. Písemnou část absolvují žáci jednotlivých tříd v rámci hodin angličtiny. Bude mít 4 části: gramatiku, slovní zásobu, poslech a čtení s porozuměním. Z každé kategorie budou vybráni 3 nejlepší, kteří postoupí do ústního kola. Toto kolo proběhne za účasti Elisabeth Brewington, Keenana Ericksona a Martiny Novákové v úterý 23.4. 2019. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích - 6., 7. ročník a 8., 9. ročník.

Od jara pěšky do školy

Soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko

Zveme všechny děti, které rády zdobí vajíčka o Velikonocích do soutěže o nejkrásnější velikonoční vajíčko. 

Podmínky soutěže: 

Přihlásit se mohou všichni žáci naší školy od 1. do 9. třídy. Mohou se přihlásit jejich maminky, babičky, tety, dědečci, tatínci, strejda Karel, apod. ... 

Vajíčka musí být vyfouknutá a označená cedulkou se jménem a třídou, aby mohla být zařazena do kategorie a ohodnocena, pokud je účastníkovi více než 16 let, třídu a věk nemusí uvádět. 

Použitá technika malování vajíčka může být libovolná - tradiční, moderní, oblepovaná, drátkovaná, háčkovaná... ale musíte vajíčko zdobit sami. 

Soutěž se uzavírá v pátek 12. 4. 2019 a slavnostní vyhlášení vítězů bude ve středu 17. dubna před Velikonocemi

Všem soutěžícím držíme palce.

Časový zámek na vstupní brance

Na hlavní vstupní brance byl instalován časový zámek, který bude odemčen od 6:20 do 8:00 a od 11:00 do 17:15. Mimo tuto dobu bude areál školy uzamčen. Vstup je možný zazvoněním si u tohoto vchodu na kanceláře školy.