1. září 2025

september2025-2-of-79

Společně jsme otevřeli novou kapitolu naší školy.

Letošní první školní den byl pro Klecany opravdu výjimečný. Po letech stavebních prací jsme mohli konečně přivítat naše žáky v krásně zrekonstruované škole. Nešlo jen o návrat do lavic – bylo to slavnostní otevření školy, která je připravena na další generace. Je to škola moderní, prostorná, vybavená pro vzdělávání ve 21. století.

Nejvíce záře reflektorů, tedy zářijového slunečního svitu, patřilo samozřejmě našim prvňáčkům. Přivítaly je paní učitelky i pan učitel, vychovatelky, paní ředitelka i zástupkyně, asistentky a také zástupci obce, pan starosta a místostarostové. Rozdávala se přání všeho nejlepšího, slova povzbuzení, květiny i dárky. Všichni si přáli, aby nejen první den proběhl co nejradostněji, ale aby se dětem ve škole líbilo a dařilo.

Bylo hezké vidět, jak mnozí rodiče dnešních prvňáčků, sami bývalí žáci naší školy, vzpomínají ma to, jak kdysi oni sami chodili do "staré" školy a jak zásadně se rekonstrukcí změnila.

Přejeme všem dětem, aby si školu oblíbily a aby si z ní odnášely nejen vědomosti, ale i spoustu hezkých zážitků.

Společně jsme otevřeli novou kapitolu naší školy.

september2025-1-of-79
september2025-2-of-79
september2025-4-of-79
september2025-3-of-79