Cestujeme s rybičkou Šupinkou do Ameriky za indiány
V červnovém měsíci jsme se s dětmi vydaly na poslední cestovatelský výlet do Ameriky. Poznávali jsme život indiánů. Děti vyráběly trička, čelenky, totemy. Ve skupinkách si namalovaly postavu indiána a pojmenovali ho. Vymýšlely si i svá indiánská jména a začaly nacvičovat pásmo písniček a pohybových her na rozlučku.